Інтер’єр кожного помешкання унікальний – як і характер його власника. Плануючи «зовнішність» кімнат, люди прагнуть зробити їх відповідними до свого способу життя та втілити певну філософію.  Меблі – невід’ємна частина інтер’єру, вони мають підтримувати та доповнювати загальний стиль приміщення. Особливо це стосується радіусних шаф-купе – великих та досить помітних.

У статті розповімо про 6 популярних сьогодні стилів інтер’єру: мінімалізм, неокласика, еко-стиль, скандинавський та японський. Розглянемо їх детальніше та дізнаємось, як добирати радіусні-шафи купе до кожного з варіантів.

Мінімалізм

Цей стиль транслює практичність у кожній деталі. Жодної зайвої розкоші – усі елементи інтер’єру є якомога зручнішими та простішими. За допомогою мінімалізму створюють функціональний простір помешкання – лаконічний та естетичний водночас.

Попри свою простоту, мінімалізм може бути затишним (через використання теплих бежевих відтінків та натуральних матеріалів) і навіть ефектним (за допомогою яскравих картин, подушок на дивані, соковито-зелених рослин).

Радіусні шафи-купе у мінімалізмі зазвичай «зливаються» з оточенням. Їх виконують у білих, молочних або навпаки чорних тонах. Шафи часто мають скляні дверцята: темні, матовані, навіть повністю прозорі.

Мінімалізм в інтер'єрі - Радіусні шафи-купе

Неокласика

Сучасні інтер’єри тяжіють до простоти, однак неокласика дозволяє й любителям розкоші втілити свої бажання. Кольори, як і в мінімалізмі, залишаються пастельними й світлими, однак з’являється більше виразних деталей. Золотаві елементи декору, різьблення, великі світильники складної форми, ліплення або величезні естетичні картини на стінах – усе це дозволено в неокласиці.

Головне в цьому стилі – не захопитися й не перевантажити простір вигадливими деталями. Розкіш має бути стриманою та комфортною, справляти цілісне враження.

Радіусні шафи-купе в неокласиці можуть підтримувати загальне тло – бути світлими, темними або дзеркальними. Однак можуть ставати й окремими елементами розкоші – наприклад, виконаними у соковитих кольорах натурального дерева та з виразними візерунками, різьбленням на фасаді.

Неокласика в інтер'єрі - як визначитися зі стилем радіусної шафи-купе
Неокласика в інтер'єрі - підібрати стиль меблів

Еко-стиль

Турбота про навколишнє середовище є безперечним трендом останніх десятиліть. У інтер’єрі приміщень це демонструють використанням природних матеріалів та відмовою від декору тваринного походження (зі шкіри та хутра).

В еко-стилі переважають текстиль, скло, дерево та кераміка. Використовують меблі та кошики, плетені з лози, обов’язково прикрашають кімнати декоративними рослинами. Кольори, відповідно, теж натуральні – дизайнери намагаються зберегти та підкреслити природній вигляд, фактуру матеріалів.

Радіусні шафи-купе в еко-стилі виконують у різноманітних відтінках дерева. Дозволяється також використання скла. Зовні дотримуються якомога простіших форм, а внутрішнє наповнення роблять функціональнім та не використовують пластик.

Екостиль у меблях - Компанія Радіус

Скандинавський стиль

Кімнати у скандинавському стилі дуже нагадують мінімалістичні з елементами еко-стилю. Скандинавський принцип щастя – безпека, комфорт, дрібниці, які приносять щастя – знайшов відображення й у інтер’єрах помешкань.

Оформлення кімнат зазвичай лаконічне – світлі відтінки стін, сірі, чорні, або кольору дерева меблі. Картини та інші прикраси відсутні або виконані в тих таки «чорно-білих» тонах. Затишку додають вироби із текстилю та дерева, світильники, кімнатні рослини.

«Скандинавські» радіусні шафи-купе роблять білими, сіруватими або в кольорах світлого дерева. Зазвичай такі шафи не вирізняються з оточуючого інтер’єру, а м’яко його доповнюють.

6 популярних стилів в інтер'єрі: скандинавський стиль

Японський стиль

Філософія єднання з природою знайшла відображення у японському стилі. Функціональні, не перевантажені меблями кімнати виглядають дуже затишно через використання бежевих кольорів, та натуральних матеріалів – текстилю, ротангу, бамбуку.

В японському стилі вітається зонування кімнат за допомогою ширм. Великі вікна оздоблюють жалюзі або залишають відкритими. Багато м’якого, теплого світла, меблі простої форми, використання скла вирізняють цей тип інтер’єру.

Стінки радіусних шаф у японському стилі мають кольори світлого дерева. Для фасаду використовують скло – прозоре, матоване, фарбоване у бежеві відтінки. Фасад також можна прикрасити фотодруком з традиційними японськими пейзажами або деталями (наприклад, сакурою, що квітне).

Японский стиль в інтер'єрі - радіусні шафи-купе
Японський стиль у жилому приміщенні

Обираємо стиль правильно

Замовляючи радіусну шафу-купе в певному стилі варто подбати, щоб вона відповідала загальному дизайну кімнати. Навіть найуніверсальніша світла шафа може виглядати «білою гавою» у яскравому або просто специфічному інтер’єрі.

Також враховуйте розмір приміщення. Наприклад, маленьку кімнату візуально розширить світлий інтер’єр у мінімалістичному або скандинавському стилі. А от неокласику краще використовувати у просторих приміщеннях.

Обираємо стиль меблів
Стиль радіусної шафи-купе

Компанія «Радіус» має досвід створення радіусних шаф для різноманітних інтер’єрів. Власне виробництво дозволяє робити шафи з майже будь-яким дизайном фасаду у необхідних розмірах та обраній Вами формі. Замовляйте шафу для комфорту та затишку у Вашій оселі!

Замовити свою шафу!