+380-67-6262993

+380-67-5791578

+380-50-0330436

Про нас

Компанія «Радіус». Працюємо з 2008 року

Компанія “РАДІУС” – виробник різноманітних дверей для шаф-купе та перегородок.

Ми пропонуємо:  прямі розсувні системи; радіусні розсувні і радіусні відкривні системи; складальні системи; відкривні системи; підвісні системи; роздрібний і оптовий продаж алюмінієвих профілів; обробка дзеркала та скла; нанесення малюнка на дзеркало та скло; фарбування дзеркала та скла; фотодрук на склі та ін.

Наше виробництво орієнтовано на радіусні розсувні двері для шаф-купе, які суттєво відрізняються своїм неповторним стилем і витонченістю. Їх особливістю є різноманітна та цікава форма. Такі двері сприяють більш  раціональному використанню місця майже будь-якого приміщення. Завдяки особливостям радіусної розсувної (відкривної) системи кожен житловий простір набуває нових фарб, виділяючись оригінальністю й ергономічністю.

Роботи та послуги

Ми володіємо власним матеріально-технічним забезпеченням, завдяки чому вартість нашої продукції є дуже привабливою, а час її виготовлення скорочується.

Компанія «Радіус» гарантує якість та дотримання всіх термінів. Всі необхідні матеріли та комплектуючі завжди є у наявності на нашому складі.

Ми працюємо з дилерами, для яких пропонуємо привабливі ціни та особливі умови співпраці.