+380-67-6262993

+380-67-5791578

+380-50-0330436

Радіусні шафи купе

Радіусна шафа купе – 037

Радіусна шафа купе – 036

Радіусна шафа купе – 035

Радіусна шафа купе – 034

Радіусна шафа купе – 033

Радіусна шафа купе – 032

Радіусна шафа купе – 031

Радіусна шафа купе – 030

Радіусна шафа купе – 029

Радіусна шафа купе - 028

Радіусна шафа купе - 027

Радіусна шафа купе - 026

Радіусні шафи!

На нашому сайті ви можете вибрати і купити радіусні двері для шафи купе, замовити виготовлення звичайного або кутового радіусної шафи або вибрати вподобаний виріб зі списку пропозицій в нашому великому віртуальному каталозі.
Традиційна «радянська» меблі вже давно залишилася в минулому, поступившись місцем інноваційним технологіям. Однією з новинок на меблевому ринку є сучасні системи зберігання - радіусні шафи купе. Вони являють собою звичні багатьом користувачам шафи з розсувними дверима, що мають різну геометричну форму.

Шафи з радіусними дверима: різновиди

Серед основних видів розглянутих виробів виділяють наступні:

1. Шафи з опуклими радіусними дверима купе

Така радіусна шафа купе відмінно впишеться в передпокій. Це - чудовий варіант для невеликих приміщень, в яких неможливо розташувати стандартні меблі. Виріб, як правило, розташовується в маленьких нішах, але при цьому є досить практичним і містким.

2. Увігнуті всередину

Цей вид відрізняється наявністю дверей, увігнутих всередину. Такий прийом дозволяє візуально розширити простір і згладити всі гострі і непривабливі кути. В результаті приміщення стає більш просторим і «глибоким». Наша компанія пропонує великий вибір радіусних систем зберігання, а також надає професійні послуги з виготовлення радіусних дверей на замовлення. Ми допоможемо Вам підібрати варіант, який ідеально впишеться в загальну концепцію вашого житла і доповнить наявний дизайн інтер'єру.

3. Комбіновані радіусні шафи в спальню, вітальню або будь-яку іншу кімнату

Цей різновид являє собою комбінований варіант, що увібрав в себе одночасно елементи раніше представлених моделей. Радіусні двері в даному випадку будуть виглядати у вигляді увігнуто-опуклою хвилі. Такі радіусні шафи дуже часто встановлюються в дитячих, спальнях і просторих віталень.

4. Напівкруглі системи з радіусними дверима для гардеробних

Такі гардеробні зазвичай влаштовують у великих приміщеннях з достатньою кількістю вільних квадратних метрів. Вони відрізняються не тільки своєю місткістю, але і здатні стати основним елементом при створенні індивідуального стилю кімнати.
Кутова шафа-купе з радіусними дверима
Розглядаючи кутові радіусні шафи, в першу чергу варто поговорити про їх конструкції. Судячи з назви, така система монтується в кут приміщення, а розсувні двері огинають її по кривій лінії. Відзначимо, що вироби даного типу також можуть бути опуклими, увігнутими або комбінованими (хвилеподібна конфігурація).
Основна перевага радіальних кутових конструкцій полягає в тому, що вони чудово економлять простір в приміщенні, розташовуючись в неробочій зоні кімнати. Якщо ж приміщення дуже маленьке, рекомендується монтувати конструкції з увігнутими дверима, щоб ще більше заощадити корисну площу.

Переваги радіусних шаф

Якщо порівнювати радіальну меблі з традиційними моделями, то можна виділити кілька незаперечних переваг:
• Оригінальний дизайн;
• Універсальність - виріб з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр, додавши йому пікантності і елегантності;
• Практичність. У таких системах легко розміщується все, що необхідно - від полиць для постільних речей до різних поличок і ящиків. Якщо ж детально продумати дизайн виробу, то можна влаштувати в ньому ніші, які відмінно підійдуть для розміщення книг, ТВ і іншої техніки;
• Місткість. Розглянуті конструкції є дуже місткими. Вони можуть не мати бічних стінок, тоді як у звичайної шафи-купе обов'язково має бути присутня стінка мінімум 60см. глибиною.
• Простота використання. Механізм закривання / відкривання дуже надійний і разом з цим простий. Дверцята відкриваються невимушено і практично безшумно.
Щоб у всій повноті оцінити достоїнства вироби, рекомендуємо придбати шафу-купе з радіальними дверима в нашій компанії. Ми гарантуємо вигідні умови співпраці і даємо гарантію на всю реалізовану нами продукцію.