Виготовити радіусну шафу-купе складніше, ніж звичайну. Для її фасаду придатні лише матеріали, які гнуться без шкоди для виробу і водночас міцні та довговічні. Найкраще цим характеристикам відповідає скло – й більшість радіусних фасадів виготовляють саме з нього.

Скло найлегше піддається обробці і дозволяє втілити дизайнерські задуми у фасаді радіусної шафи. Крім того, воно є надійним!

Це вже зовсім не те скло, що у бабусиному серванті! Сучасні технології зробили його набагато міцнішим. Це дозволяє використовувати великі скляні поверхні в інтер’єрі та убезпечує їхніх власників.

До речі, скло для меблів також буває різним. З товстого скла (6-10 мм) виготовляють поверхні, які мають витримувати навантаження (полиці, кришки столів), а також міжкімнатні перегородки. Найчастіше з цією метою використовують скло завтовшки 4-6 мм. Саме з такого роблять двері радіусних шаф-купе, декоративні полиці, фасади шафок і тумбочок.

Скляні фасади радіусних шаф-купе

Скляні фасади радіусних шаф-купе в нашому каталозі дуже різні, хоча виготовлені з одного матеріалу. Секрет полягає у різних способах його обробки.

Фарбоване скло

Фарбоване скло може бути однотонним (будь-якого відтінку) або з візерунком. Таке скло не просвічується, оскільки фарба вкриває його суцільним шаром.

Фасад радіусної шафи-купе з фарбованого скла

Матоване скло

Матоване скло зазвичай має м’які пастельні відтінки. Воно є напівпрозорим. Фасади радіусних шаф-купе можуть цілком складатися з такого скла – або з його комбінації з фарбованим склом.

Фасад радіусної шафи-купе з матованим склом

Скло з піскоструминним малюнком

Піскоструминний малюнок наносять на дзеркало або на прозоре скло. Для цього поверхню обробляють абразивним засобом, який знімає верхній глянцевий шар скла. Оброблена поверхня стає матованою. Далі за допомогою спеціальної технології на ній утворюють візерунок. Піскоструминний малюнок ми виготовляємо як за шаблоном, так і за індивідуальним ескізом.

Фасад радіусної шафи-купе з піскоструминним малюнком

Скло з фотодруком

Ця технологія дозволяє нанести на скло будь-який малюнок або фотографію. Наприклад, панораму нічного міста, великі квіти або казковий пейзаж. Скло з фотодруком є повністю непрозорим. До речі, його також можна комбінувати із фарбованим склом.

Фасад радіусної шафи з фотодруком

Очевидно, що скло є дуже різноманітним. А-от у дизайні звичайних шаф-купе доволі часто використовують дзеркала. Чи можна зробити дзеркальним фасад радіусної шафи?

Дзеркальні фасади радіусних шаф-купе

Використання дзеркал у радіусних фасадах має певні нюанси. Для початку треба визначитись, яку функцію дзеркала будуть виконувати в інтер’єрі – декоративну та практичну або лише декоративну. Тоді обирають один із трьох типів дзеркал у фасадах радіусних шаф.

Дзеркальні прямі поверхні

Якщо шафа має прямі поверхні, їх можна прикрасити дзеркалом, як двері звичайної шафи. Увігнуті/опуклі поверхні в такому випадку виготовляють зі скла – фарбованого, матованого або з фотодруком. Лише в цьому варіанті відображення у дзеркалі буде достовірним, і в ньому можна себе оглянути. Пряме дзеркало матиме і практичну, і декоративну функції.

Фасад радіусної шафи-купе з прямим дзеркалом

Дзеркала з візерунком

Такі дзеркала є суто декоративними – вони не підкажуть, чи добре сидить на вас одяг. Більшу частину їхньої поверхні вкриває фарба або піскоструминний малюнок. Дзеркала з візерунком розташовують як на радіусних, так і на прямих поверхнях. Їх також часто комбінують з недзеркальними поверхнями у фасаді окремої шафи.

Фасад радіусної шафи-купе дзеркальний з візерунком

Опуклі та увігнуті дзеркала

Радіусні дзеркальні поверхні візуально розширюють простір і мають елегантний вигляд. Проте зображення в них виглядатиме нереалістично. Воно буде ширшим у випадку з опуклим дзеркалом і вужчим – у випадку з увігнутим. Ці дзеркала також суто декоративні.

Фасад радіусної шафи-купе з дзеркалами

У компанії «Радіус» ми виготовляємо різні види скляних та дзеркальних радіусних фасадів.  Не бійтесь експериментувати та створювати свій унікальний дизайн шафи! А наші досвідчені дизайнери і майстри допоможуть втілити ваш задум.

Замовити свою шафу!