Замовляючи радіусну шафу-купе, власник помешкання мимоволі довіряється майстрам, які беруться її створити. Чи є можливість оцінити якість роботи, водночас не стаючи експертом з виготовлення меблів? Існують кілька критеріїв, за якими можна визначити якість радіусної шафи-купе та оцінити, чи гідний цей виріб стати частиною Вашого інтер’єру.

Зовнішній вигляд радіусної шафи-купе

Перш за все, якісна шафа має акуратний вигляд. Зверніть увагу на торець меблевої плити. Він повинен мати рівний зріз без слідів клею. Зазвичай зріз закривають пластиковою кромкою. Вона захищає матеріал від пошкоджень та надає виробу більш ошатного вигляду. В жодному разі кромка не може бути паперовою!

Оздоблення якісної шафи-купе повинно бути міцно закріплене без щілин. Якщо під нього потрапить волога, яка міститься в повітрі, меблі можуть деформуватися. Перевірте периметр та кути оздоблення – якщо воно відстає вже під час купівлі, то з часом вигляд лише погіршиться.

Якість радіусної щафи-купе - компанія Радіус
Як визначити якість радіусної шафи-купе

Наостанок погляньте, чи обладнані двері щітками проти пилу та ущільнювачами. Щітки, як видно з їхньої назви, не дозволяють пилу та бруду зовні проникнути до одягу. Ущільнювачі, які прикріплюють уздовж бокових частин дверей, дозволяють їм закриватися м’яко та подовжують строк «життя» конструкції.

Матеріали та комплектуючі

Корпус та двері радіусної шафи-купе

Корпус часто виробляють з ламінованого ДСП. Під час виготовлення цього матеріалу використовують хімічні речовини, рівень яких не має перевищувати норму. Перевірте, чи не відчувається біля шафи важкого хімічного запаху. Вона повинна мати ледь відчутний м’який аромат дерева. Також не зайвим буде попросити сертифікати якості на матеріали, які гарантують дотримання норм під час виробництва.

Фурнітура

Профілі радіусної шафи-купе можуть бути виготовленими з алюмінію або сталі, а їхня товщина не повинна бути меншою за 4 мм. Поверхню якісного профілю важко пошкодити – якщо ви бачите на ній подряпини, це може свідчити про «слабкість» фурнітури.

Елементи кріплення та профілі мають бути вкриті тонкою захисною плівкою, яку знімає вже користувач. Якщо плівки немає, або вона замінена целофаном – фурнітура може виявитися дешевою підробкою.

Якість комплектуючих до радіусних шаф-купе

Ергономічність внутрішнього наповнення

Спроєктована шафа має бути зручною для користувача. В якісній радіусній шафі-купе всі елементи внутрішнього наповнення висуваються, опускаються та піднімаються легко, не чіпляючи стіни, дверцята та один одного. У шафі має бути достатньо простору, щоб забезпечити вільний доступ до усіх зон.

  • Висувні елементи розташовують на висоті 70 см або більше від підлоги;
  • Відстань між полицями має складати 30-40 см;
  • Вільний простір від штанги до полиці під нею має бути від 140 см, до полиці над нею – не менше 5 см;
  • Мінімальна відстань між штангою та задньою стінкою шафи – 23 см;
  • Полиця для взуття має розташовуватись на висоті 30 см або більше від підлоги.
Розташування внутрішніх елементів у шафі-купе - radius.kh.ua

Більш детально про внутрішнє наповнення шаф-купе читайте ТУТ.

Робочі якості радіусної шафи-купе

Врешті-решт, варто перевірити, наскільки надійною та зручною буде шафа у повсякденному користуванні. Спробуйте, чи достатньо м’яко та тихо відчиняються/зачиняються двері. Це особливо має значення, якщо Ви хочете купити шафу в спальню. Між дверцятами та стінками не має залишатись щілин. Розсувна система повинна бути надійною – двері триматись міцно та не відкатуватися з місця.

Взагалі всі елементи не мають «люфтити», тобто хитатись у кріпленнях. У якісних меблях їх фіксують міцно й надійно. Стійкість має бути властивою й шафі в цілому. Конструкція не повинна хитатись.

Якість радіусної шафи-купе

Звертаючись до компанії «Радіус», ви отримуєте надійні та зручні шафи від виробника. Купити радіусну шафу-купе можна в Харкові (з виїздом майстрів для виміру та нашою доставкою), або замовити меблі з доставкою поштовими службами по всій території України.

Замовити радіусну шафу-купе